Невиконані обіцянки кандидатів: Тимошенко проігнорував голосування за розрив дипвідносин з РФ

Читать на русском
Юрій Тимошенко запевняв, що на сто відсотків підтримує розрив дипвідносин з Росією. Але не прийшов на голосування за відповідну поправку.
Слово і Діло

Всі зареєстровані кандидати в президенти України вже подали свої офіційні програми і продовжують проголошувати публічно нові обіцянки, не зафіксовані на папері. Оскільки деякі з них вже обіймали високі посади, а «Слово і Діло» багато років стежить за виконанням всього обіцяного політиками і чиновниками, за кілька тижнів до виборів ми вирішили нагадати провалені зобов'язання учасників президентських перегонів.

На цей раз згадаємо, як Юрій Тимошенко говорив, що підтримає розрив дипломатичних відносин з Росією. «Взагалі я вважаю великою зрадою нашого уряду і нашого президента підтримувати будь-які стосунки з Росією, коли вона, агресор, окупувала частину нашої території. Поки Крим не буде повернений я за повний розрив всіх дипломатичних відносин з Росією. Повне скасування, повний розрив відносин, візовий режим», – заявив народний депутат в листопаді 2017 року.

Відповідна поправка була внесена в законопроект про реінтеграцію Донбасу групою позафракційних депутатів від УКРОП. У поправці пропонується Кабінету міністрів у тримісячний строк розірвати дипломатичні відносини з Росією.

У січні минулого року парламент голосував за цю поправку, проте для її прийняття голосів не вистачило. Самого Тимошенка, незважаючи на обіцянку на голосуванні не було. При цьому пізніше, в листопаді, народний депутат знову запевнив, повністю підтримував і підтримує розрив відносин з Росією.

«Слово і Діло» попереджає: більшість палких і красивих промов будь-якого кандидата в президенти згодом перетворяться в невиконані обіцянки.

Раніше ми писали про те, як Юлія Тимошенко передумала визнавати Росію державою-агресором.

Також нагадуємо, що в розділі «Політики» на сайті «Слово і Діло» ви можете знайти всі попередні обіцянки політиків, які вас цікавлять: не тільки провалені, а й виконані, і ті, які поки знаходяться в процесі виконання.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...