Поліція порушила кримінальне провадження щодо нападу на Гриценка в Одесі

Читать на русском
Поліція порушила кримінальне провадження на підставі показань Анатолія Гриценка щодо нападу на нього і його партійців в Одесі.

Національна поліція України порушила кримінальне провадження на підставі показів Анатолія Гриценка щодо нападу на нього та партійців «Громадянської позиції» в Одесі 28 листопада 2018 року.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Facebook Гриценка.

Кандидат у президенти Гриценко на публічних посадах виконав кожну другу обіцянкуАнатолій Гриценко на публічних посадах виконав кожну другу обіцянку, політик був міністром оборони і нардепом.

«Нацполіція щойно письмово повідомила: на підставі моїх показів порушене кримінальне провадження. Чекатиму результатів. За злочинні дії та злочинну бездіяльність доведеться відповісти перед законом. Не сьогодні, так завтра. Вони дограються», - написав Гриценко.

Він нагадав, що звинувачує у нападі особисто Петра Порошенка, керівника його особистої охорони генерал-майора Юрія Федорова, заступника голови СБУ генерал-лейтенанта Віктора Кононенка та керівника СБУ в Одесі генерал-майора Олександра Довженка.

«Порошенко разом із своїми продажними силовиками, які замість захисту людей, арсеналів і країни від ворога - самі влаштовують брудні провокації. Ви пам’ятаєте, кілька тижнів тому я дав покази слідчому Нацполіціі щодо організованого злочинного угруповання», - заявив Гриценко.

Як повідомлялося, 28 листопада близько 30 людей в масках напали на лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та його однопартійців у Одесі.

30 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що п'ятеро нападників на Гриценка впізнані й затримані Національною поліцією, а ще щодо 12 осіб будуть ухвалені процесуальні рішення.

Нагадаємо, кандидат у президенти Гриценко на публічних посадах виконав кожну другу обіцянку, детальніше - на нашій інфографіці.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: