Невиконані обіцянки кандидатів: Богомолець підтримала телемедицину лише на словах

Читать на русском
Ольга Богомолець не голосувала за закон про телемедицину. Але того ж дня кілька разів говорила про його важливість.
Слово і Діло

Усі зареєстровані кандидати в президенти України уже подали свої офіційні програми й продовжують проголошувати публічно нові обіцянки, не зафіксовані на папері. Оскільки деякі з них уже обіймали високі посади, а «Слово і Діло» багато років стежить за виконанням усього обіцяного політиками та чиновниками, за кілька тижнів до виборів ми вирішили нагадати провалені зобов'язання учасників президентських перегонів.

Сьогодні згадаємо про те, як Ольга Богомолець обіцяла підтримувати законопроекти про телемедицину. «На моє переконання, телемедицина – це один із наріжних каменів ефективної системи охорони здоров'я, тому я підтримую й обов'язково буду підтримувати всі законопроекти, спрямовані на її втілення в життя», – сказала народний депутат у середині жовтня 2017-го.

Ішлося про законопроект «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості», який Богомолець підтримала за основу. За місяць Верховна Рада ухвалювала президентську ініціативу в другому читанні, й тут обіцянка Богомолець та її дії різко розійшлися: нардеп за закон не голосувала.

При цьому того ж дня в парламенті й на своїй сторінці в Facebook кандидат у президенти заявляла, який важливий цей закон. «Президентський закон №7117 стає рятівним для понад 10 мільйонів жителів села після ухвалення вбивчої урядової «медреформи», – говорила Богомолець.

Богомолець та телемедицина: коли пости у Facebook важливіші за голосування в Раді // НЕ ЦЯЦЯНКИ #4Слово і Діло

«Слово і Діло» попереджає: більшість палких і гарних промов будь-якого кандидата в президенти згодом перетворяться на невиконані обіцянки.

Раніше ми писали про те, що Петро Порошенко за роки президентства не зміг провести повноцінну люстрацію.

Також нагадаємо, що в розділі «Політики» на сайті «Слово і Діло» ви можете знайти всі попередні обіцянки політиків, які вас цікавлять: не лише провалені, а і виконані, і ті, які поки перебувають у процесі виконання.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал