Підрахували, скільки українців отримали посвідку на проживання в Польщі

Читать на русском
73 відсотки всіх дозволів на проживання видані в зв'язку з роботою іноземців, 12 відсотків – за сімейними обставинами та 10 відсотків – у зв'язку з навчанням.

У 2018 році посвідку на проживання в Польщі отримали майже 34 тисяч громадян України. Таким чином кількість українців із таким статусом зросла до 179 тисяч.

Про це повідомляє PAP з посиланням на прес-секретаря польського Управління у справах іноземців Якуба Дудзяка, передає «Слово і Діло».

До Європи на заробітки. Як Україні вирішити проблему трудової міграції?Міністр соцполітики повідомив, що лише в Польщі працюють два мільйони трудових мігрантів з України.

За його словами, в минулому році кількість іноземців із дійсною посвідкою на проживання в Польщі збільшилася на 47 тисяч осіб, що на 12 тисяч менше, ніж у 2017 році, і на 6 тисяч менше, ніж в 2016-му. При цьому 36 тисячам іноземців видали дозвіл на тимчасове перебування, що дозволяє перебувати на території Республіки до трьох років, а 9 тисяч осіб отримали дозвіл на постійне перебування.

73% всіх дозволів на проживання видані в зв'язку з роботою іноземців, 12% - за сімейними обставинами та 10% у зв'язку з навчанням. З 47 тисяч громадян інших стан, які отримали дозвіл на проживання в Польщі, українці становили 34 тисячі, білоруси - 4,7 тисячі, індійці - 1,9 тисячі, грузини - 1,3 тисячі.

Раніше повідомлялося, що українці масово їдуть жити до Литви.

Також нагадаємо, з'ясувалося, скільки українців отримали статус біженця в Польщі.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: