Супрун пояснила, коли слід викликати «швидку»

Читать на русском
Швидку допомогу слід викликати тільки тоді, коли температура тіла перевищує 40 градусів, у разі серцевого болю або проблем із диханням.

Швидку допомогу слід викликати тільки тоді, коли температура тіла перевищує 40 градусів, у разі серцевого болю або проблем із диханням.

Про це виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Ульяна Супрун розповіла в інтерв'ю Радіо Свобода, пише «Слово і Діло».

За її словами, є дуже чіткі причини, чому потрібно викликати «швидку», і коли «швидка» має виїжджати.

«Коли є температура більше 40 градусів, або коли є біль у серці, або проблема дихання і так далі. Те, що було колись, що «швидка» надавала послуги первинної ланки, тепер вже більше такого не буде. Швидка допомога надаватиме екстрену медичну допомогу. Дуже правильно іноді диспетчери передають інформацію на сімейних лікарів або на службу невідкладних станів. Але насправді потрібно перш за все зателефонувати до свого сімейного лікаря, якщо є температура», - сказала Супрун.

За словами в.о. міністра охорони здоров'я, у випадках застуди, підвищення температури (навіть до 39 градусів) пацієнт повинен дзвонити своєму лікареві і вирішувати всі питання з ним.

«Якщо є причина, чому лікар повинен приїхати до свого пацієнта, то вони повинні домовитися, щоб лікар приїхав. Якщо лікар може по телефону дати раду, або якщо пацієнт може приїхати до самого лікаря, як потрібно, так вони й домовляються», - пояснила Супрун.

Раніше Супрун розповіла, як ідентифікувати інфаркт у жінок.

Також нагадаємо, Супрун закликала відмовитися від вживання чорної ікри.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: