Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Тарас Кремінь

Читать на русском
Тарас Кремінь обіцяв допомагати одній із військових частин Нацгвардії та організувати ремонт дороги в Миколаївській області.

Час підбити підсумки роботи Верховної Ради VIII скликання й подивитись, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Щодня «Слово і Діло» аналізуватиме рівень відповідальності двох народних обранців, поки не пройдеться всім списком парламентарів. Причому рівень відповідальності нардепів наш портал відстежує з моменту їх вступу на посаду. Сьогодні ми розбирались, як працює Тарас Кремінь (фракція «Народного фронту»).

Кремінь був обраний до Верховної Ради в листопаді 2014 року за загальнодержавним багатомандатним округом. За час своєї каденції нардеп дав 23 обіцянки, частина з них із передвиборчої програми «Народного фронту» й привласнена йому, оскільки він пройшов до парламенту за списками цієї партії. Виконав Кремінь 14 обіцянок (61%), а 3 – провалив.

На початку 2016 року Кремінь пообіцяв, що наполягатиме на внесенні змін до державного бюджету щодо фінансування ремонту доріг Миколаївської області. Але майже за рік жодних законодавчих ініціатив народний депутат до парламенту не вніс. При цьому він став одним з ініціаторів внесення змін до Бюджетного кодексу щодо експерименту в Миколаївській області щодо фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг.

Також депутат не виконав обіцянку зареєструвати законопроекти, які збільшать можливості органів контролю в питанні нагляду за перевантаженням доріг. Обіцянку він давав у травні 2016 року й заявив, що внесе проекти законів найближчим часом. Але станом на листопад 2016-го жодних ініціатив від нього не надходило. Єдиний законопроект на цю тему – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальність за порушення правил дорожнього руху» – Кремінь зареєстрував ще до того, як дав обіцянку.

Як і обіцяв, Кремінь підтримав у першому читанні законопроект про освітню реформу. Крім того, нардеп проголосував за закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру в 2016 році», згідно з яким особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (народні депутати, чиновники, прокурори, судді) мають подавати електронні декларації. Таким чином, Кремінь виконав відповідну програмну обіцянку.

Кремінь пообіцяв перевірити кожен інтернат МиколаївщиниСказано 17 березня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

У березні 2015 року Кремінь пообіцяв поліпшити матеріально-технічний стан однієї з військових частин Національної гвардії – №3039. «Разом із народними депутатами від Миколаївської області ми й надалі надаватимемо необхідну допомогу. Обіцяні меблі для казарм, додаткова військова форма та взуття, модернізація навчального полігону – це й багато іншого передамо вам найближчим часом», – сказав він. Через місяць Кремінь та Ігор Бріченко передали військовій частині близько 100 одиниць різних меблів та оргтехніки. Також депутати передали необхідні медикаменти й кілька десятків польових наборів-розкладачок стандартів НАТО.

У лютому 2016 року парламентар пообіцяв організувати ямковий ремонт і підсипання узбіч на трасі Миколаїв-Снігурівка-Херсон. «Використовуючи нові технології, альтернативні матеріали, покладаючись на ініціативу перевізників і жителів області, вже наступного тижня ми з громадами кількох районів покажемо приклад іншим, як вирішувати проблеми, а не ускладнювати їх», – зазначив він. На початку березня Кремінь, чиновники Миколаївської області та керівництво служби автомобільних доріг області обговорили джерела фінансування ремонту Снігурівської траси, також була створена робоча група.

Станом на 10 травня ремонт дороги ще не почали, але оголосили тендер на проведення поточного ремонту. В середині червня був оприлюднений список доріг Миколаївської області, які нещодавно відремонтували, й до зазначеного переліку увійшла траса Калинівка-Снігурівка-Березнегувате. Таким чином, нардеп свою обіцянку виконав.

До наступних виборів Кремінь ще має встигнути виконати шість обіцянок. Зокрема, він обіцяв докласти максимум зусиль для створення матеріально-технічного забезпечення позашкільної освіти. Хоча виконання цього запевнення не належить до компетенції народного депутата.

Подивитись, як виконують свої обіцянки інші нардепи, про яких ми писали раніше, можна в рубриці «Обіцянки країни чудес».

Ви можете також перевірити кількість обіцянок та якість їх виконання будь-яким політиком, скориставшись нашою відеоінструкцією.

Усі обіцянки чинних народних депутатів уже проаналізовані за методологією «Слова і Діла». Прочитати аналіз кожної обіцянки будь-якого нардепа можна в рубриці «Верховна Рада» в розділі «Політики».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал