Україна не потрапила до топ-50 за привабливістю для бізнесу

Читать на русском
Лідером рейтингу, незважаючи на складний процес виходу з Європейського Союзу, є Великобританія.

Журнал Forbes опублікував рейтинг найбільш придатних країн для ведення бізнесу у 2019 році, у якому Україна опинилася на 77-му місці.

Список очолила Великобританія, друга - Швеція, а замикає трійку Гонконг. На четвертій сходинці розташувалися Нідерланди, а замикає п'ятірку лідерів Нова Зеландія, передає «Слово і Діло».

Як змінювалося місце України в світових рейтингах у 2013 та 2018 рокахУкраїна піднялася в економічному рейтингу легкості ведення бізнесу й опустилася в авторитетному рейтингу ООН із людського розвитку.

У топ-10 рейтинг також увійшли Канада, Данія, Сінгапур, Австралія і Швейцарія.

Україна опинилася на 77-му місці. Показники зростання ВВП країни склали 2,5%, а на душу населення - $2600 при чисельності в 44 млн. Нашу інфляцію оцінили в 14,4%, а негативне сальдо торгового балансу - в 1,9%.

При обчисленні рейтингу видання враховувало 15 різних показників: захищеність прав власності, інновації, податки, технології, корупцію, розмір ринку, політичні ризики, рівень життя, якість робочої сили, особисту, торговельну і фінансову свободу, рівень бюрократії та захищеність інвестицій.

Відзначимо, через Brexit діловий клімат у Великобританії досяг найгірших показників за останні дев'ять років.

За даними Держстату, прямі інвестиції в економіку України станом на 1 жовтня становили 31 973,6 млн, що на 367,2 млн доларів більше, ніж на початок року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...