Опубліковано новий рейтинг світових паспортів

Читать на русском
Український паспорт зайняв 28 позицію в щорічному рейтингу Passport Index, який порівнює офіційні державні документи за принципом доступу їх громадян в інші країни.

Український паспорт зайняв 28 позицію в щорічному рейтингу Passport Index, який порівнює офіційні державні документи за принципом доступу їх громадян в інші країни.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на рейтинг Passport Index.

Як змінювалося місце України в світових рейтингах у 2013 та 2018 рокахУкраїна піднялася в економічному рейтингу легкості ведення бізнесу й опустилася в авторитетному рейтингу ООН із людського розвитку.

Відповідно до опублікованого рейтингу, першу сходинку посідає паспорт Об'єднаних Арабських Еміратів, громадяни яких можуть відвідати без віз 167 країн.

Друге місце розділили паспорти Сінгапуру та Німеччини - їх громадяни можуть без використання віз потрапити до 166 країн світу.

Третє місце в рейтингу Passport Index займають Данія, Швеція, Фінляндія, Люксембург, Франція, Італія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Південна Корея та Сполучені Штати Америки. Громадяни цих країн можуть безперешкодного відвідати 165 країн.

Зазначимо, що Україна посіла 28 позицію серед світових паспортів, українці мають змогу відвідати без використання віз 131 країну.

Найгіршими в рейтингу Passport Index стали паспорт Афганістану (29 країн), Іраку (32 країни), Пакистану (35 країн), Сирії (36 країн) та Сомалі (38 країн).

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що за час дії безвізового режиму між Україною та Європейським союзом кордони ЄС українці перетнули 20 мільйонів разів.

Додамо, що у вересні Україна підписала угоду про безвізовий режим з Уругваєм. Угодою передбачається, що громадяни України зможуть перебувати на території Уругваю протягом терміну, який не перевищує 90 днів та поновлюється на інший строк у 90 днів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...