Британський суд залишив чинним арешт активів Коломойського

Читать на русском
Апеляційний суд 18 грудня виніс рішення за іншими скаргами, які сторони процесу подали ще влітку 2018 року.

Апеляційний суд Високого суду Лондона відхилив апеляційні скарги ПриватБанку та Ігоря Коломойського на різні аспекти застосування всесвітнього арешту активів екс-власників банку.

Як повідомляє FinClub, при цьому рішення про всесвітній арешт їх активів на 2,6 млрд доларів залишається чинним, пише «Слово і Діло».

НБУ виграв ще один суд у КоломойськогоКоломойський намагався заблокувати розслідування міжнародних радників щодо діяльності колишніх співвласників ПриватБанку.

«Судове засідання в Апеляційному суді 18 грудня стосується апеляцій, поданих як банком, так і паном Коломойським у зв'язку з попереднім рішенням судді Фанкорта від 24 липня щодо тлумачення технічних питань того, в якому ступені судовий наказ про всесвітній арешт активів дозволяє здійснювати певні транзакції під час звичайних комерційних операцій», - заявили виданню в ПриватБанку.

Це означає, що рішення апеляційної інстанції Високого суду Лондона не стосується апеляційних скарг ПриватБанку на рішення судді Фанкорта від 4 грудня 2018 року, який відхилив позов ПриватБанку до екс-власників за некоректну юрисдикцію і вирішив скасувати всесвітній арешт активів (WFO) - арешт діє до прийняття рішення за апеляцією. Ці апеляційні скарги були подані ПриватБанком, але ще не розглядалися судом.

Апеляційний суд 18 грудня виніс рішення за іншими скаргами, які сторони процесу подали ще влітку 2018 року (WFO діє з грудня 2017 року).

«Протягом перших місяців дії наказу про арешт активів виявилося, що ПриватБанк і Коломойський тлумачать його положення по-різному, отже, банк подав клопотання до суду для отримання роз'яснень. У липневому рішенні суддя встав на сторону банку в одному аспекті і на сторону пана Коломойського в іншому. І банк, і пан Коломойський подали апеляцію, і обидві апеляції були відхилені», - розповіли в ПриватБанку.

Раніше Національний банк України подав у Швейцарії новий судовий позов проти колишнього акціонера ПриватБанку Ігоря Коломойського.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: