Верховна Рада має намір розглянути в четвер, 6 грудня, блок питань нацбезпеки, зокрема проект закону про розмінування, а також ратифікації міжнародних угод.
Про це свідчить план роботи Ради на 6 грудня, опублікований на сайті парламенту, пише «Слово і Діло».
Вранці народні депутати завершать розгляд у другому читанні законопроекту про доступ до інформації про харчові продукти. Потім перейдуть до питань нацбезпеки і оборони, зокрема в першому читанні - про посилення соцзахисту учасників боротьби за незалежність України в XX столітті, а в другому - про прилеглу зону і протимінну діяльності в Україні.
Далі - блок для включення до порядку денного та прийняття рішення, в тому числі законопроект № 9275, який називає сприянням тероризму поширення інформації, яка виправдовує збройну агресію проти України.
На цей же день винесли кілька питань ратифікації. Серед них - про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, а також з Нідерландами про продовження до 1 серпня 2019 року строку дії угоди про Міжнародну місії захисту розслідування катастрофи МН-17, а також ратифікації змін до угоди з Литвою і Польщею про створення спільної військової частини та інше.
Депутати запланували розглянути проект постанови про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави в період із 2004 по 2017 роки. У другому читанні заплановано розгляд законопроекту про посилення штрафів за ігнорування ременів безпеки, а також - проект закону про протидію булінгу.
Кілька проектів з плану роботи стосується використання ядерної енергії та поводження з радіоактивними відходами. Уже вкотре в планах - ратифікація угоди зі Сполученими Штатами для поліпшення виконання податкових правил і застосування положень закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунках» (FATCA), а також зміни до законодавства у зв'язку з цим.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»