«Нафтогаз» озвучив дані про свої запаси газу

Читать на русском
Запаси природного газу Нафтогазу України станом на кінець 2017 року становила 304,1 млрд куб. м, нафти і газового конденсату – 45,9 млн тонн.

Доведені та ймовірні (proven and probable, 2P) запаси природного газу «Нафтогазу України» станом на кінець 2017 року становила 304,1 млрд куб. м, нафти та газового конденсату – 45,9 млн тонн.

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться в попередньому проспекті емісії єврооблігацій компанії, що є в розпорядженні агентства «Інтерфакс-Україна».

У ньому уточнюється, що доведені запаси газу «Нафтогазу» дорівнювали 247,1 млрд куб. м, нафти й газового конденсату - 30,3 млн тонн.

З цього обсягу на «Укргазвидобування» (УГВ) доводилося майже 273 млрд куб. м запасів газу (в тому числі доведені - 224,6 млрд куб. м) і 7,4 млн тонн нафти і конденсату (5,4 млн тонн).

Відповідно до проекту проспекту, станом на кінець минулого року запаси газу «Укрнафти» становили майже 31 млрд куб. м (з яких доведені - 22 млрд куб. м), нафти - 38,3 млн тонн (24,1 млн тонн).

«Нафтогаз» зазначає, що серед доведених запасів газу УГВ поки не розробляє 19,5 млрд куб. м, а «Укрнафта» - 7,5 млрд куб. м, тоді як щодо доведених запасів нафти і газоконденсату ці показники становлять відповідно 1,2 млн тонн і 9,7 млн ​​тонн.

Компанія також вказує, що в другій половині 2017 року УГВ вдалося помітно наростити запаси газу - на 154 млрд куб. м при обсязі виробництва в цей період 7,77 млрд куб. м, а також повністю компенсувати новими запасами здобуті 0,23 млн тонн нафти і газоконденсату.

Водночас, відповідно до проспекту, приріст запасів в «Укрнафти» за 18 місяців із середини 2016 року був відсутній при обсязі видобутку за цей період 7,75 млн куб. м газу і 2,1 млн тонн нафти та газоконденсату.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» подала до Господарського суду Києва позов до уряду про відшкодування збитків у розмірі 6,6 мільярда гривень.

Раніше «Нафтогаз» назвав нові ціни для населення.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал