Справа VAB банку: суд не захотів пояснювати НАБУ постанову судді

Читать на русском
Столичний райсуд відмовив Національному бюро в роз'ясненні своєї постанови, якою зобов'язали детективів ухвалити остаточне рішення в справі VAB банку.

Суд відмовив детективу НАБУ в роз'ясненні постанови, якою зобов'язали Національне бюро ухвалити остаточне рішення в кримінальному провадженні про нібито розтрату коштів ВіЕйБі банком.

Таке рішення ухвалив слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вадим Сенін, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, 11 вересня Солом'янський суд задовольнив скаргу адвоката Олексія Шевчука на бездіяльність НАБУ щодо нерозгляду його клопотання. Зазначеним рішенням зобов'язали посадовців ухвалити остаточне процесуальне рішення в кримінальному провадженні щодо ВіЕйБі банку.

Своєю чергою детектив подав до суду заяву про роз'яснення цього рішення. Однак, дослідивши матеріали, суд відмовив у задоволенні заяви. На його думку, ця постанова є вичерпною, зрозумілою й не потребує додаткового роз'яснення.

Раніше суд відмовлявся обмежувати НАБУ в розслідуванні справи ВіЕйБі банку. Нагадаємо, НАБУ перевірить документи правління та наглядової ради VAB банку. Також детективи обшукали квартиру, що належить фірмі Олега Бахматюка.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал