Звільненого за корупцію керівника «Первомайськвугілля» поновили на посаді

Читать на русском
ЗМІ пишуть, що в міністерства вже є кандидат на обійняття посади керівника Первомайськвугілля, з яким відомство готове в разі проходження спецперевірки підписати контракт.

Попаснянський районний суд Луганської області поновив на посаді звільненого за порушення антикорупційного законодавства керівника державного підприємства «Первомайськвугілля» Артура Мірумяна.

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться в ухвалі суду, копія якої є в розпорядженні «РБК-Україна».

Які теми хвилюють міністра енергетики НасаликаІгор Насалик виконав лише 21 відсоток своїх обіцянок. Найкраще міністру даються запевнення на тему споживання та обліку ресурсів.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості наказ про припинення повноважень Мірумяна видало 7 серпня 2018 року на підставі припинення повноважень посадових осіб (п. 5 ст. 41 Кодексу законів про працю України). Того ж дня міністерство видало наказ про призначення нового виконуючого обов’язки гендиректора держпідприємства.

Мірумян подав позовну заяву про скасування наказу міністерства.

10 вересня 2018 року Попаснянський районний суд Луганської області задовільнив позов Мірумяна й поновив його на посаді в. о. гендиректора ДП «Первомайськувугілля». При цьому Міністерство енергетики вже оскаржило рішення суду.

Варто зазначити, що згідно з доповідною запискою від 26 червня 2018 року, виконувач обов’язків генерального директора ДП «Первомайськвугілля» Мірумян порушив п. 2 ч. 5 ст. 64 закону «Про запобігання корупції».

Як зазначається в доповідній записці Сектора з питань запобігання та виявлення корупції Міненерговугілля, Мірумян звільнив відповідального за реалізацію антикорупційної програми ДП «Первомайськвугіля» без погодження з Національним агентством із запобігання корупції (НАЗК), чим і порушив закон «Про запобігання корупції».

Згідно з доповідною, Міненерго доручило Мірумяну вжити заходів із недопущення порушення закону й до 2 липня надати особисті письмові пояснення щодо звільнення уповноваженого без погодження з НАЗК.

За результатами розгляду наданих Мірумяном пояснень міністерство доручило відповідним департаментам надати пропозиції щодо притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Згідно з даними ЗМІ, міністерство вже має кандидата на обійняття посади керівника «Первомайськвугілля», з яким відомство готове в разі проходження спецперевірки підписати контракт.

Нагадаємо, НАЗК за результатами позапланових перевірок на ДП «Первомайськвугілля» внесло припис міністру енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насалику.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...