Які теми хвилюють міністра енергетики Насалика

Читать на русском

«Слово і Діло» продовжує вивчати, на які теми урядовці найчастіше дають обіцянки. Наприклад, голова Міністерства соціальної політики Андрій Рева зосереджений на пенсіях та субсидіях. Сьогодні розбираємося, що хвилює міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Насалик обіймає свою посаду з квітня 2016 року. Відтоді він дав 47 обіцянок, виконав лише 10 (21%), провалив – 19. Найактуальнішою для міністра є тема електроенергетичної промисловості, її стосуються 19 обіцянок, більшість були озвучені минулого року. Однак реалізував Насалик лише 26% цих обіцянок.

Копнути глибше: що в Україні відбувається з шахтамиЗі 102 державних шахт в Україні лише чотири працюють із прибутком. Хоча Ігор Насалик обіцяв, що до літа збиткових шахт не залишиться.

Щодо вугільної промисловості Насалик дав 17 обіцянок, виконавши лише 18% (три запевнення, 9 – провалив). Найращий показник очільника Міненерго – лише 33% виконаних обіцянок на тему споживання та обліку ресурсів.

Три обіцянки Насалик давав щодо соціального захисту, і всі їх провалив. Більшість запевнень щодо нафтогазової промисловості перебувають у процесі виконання.

З усіма обіцянками міністра можна ознайомитися тут.

Детальніше – на інфографіці.

Нагадаємо, «Слово і Діло» зібрало обіцянки членів Кабінету міністрів України за серпень.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал