Українці зможуть відвідувати Грузію за внутрішніми паспортами

Читать на русском
Кабінет міністрів України схвалив проект угоди з Грузією про безвізові поїздки за внутрішніми паспортами у формі ID-карт.

Кабінет міністрів України схвалив проект угоди з Грузією про безвізові поїздки за внутрішніми паспортами у формі ID-карт.

Як пише «Слово і Діло», відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Для українців уже 130 країн світу є безвізовими – ПорошенкоУкраїнські громадяни наразі мають можливість подорожувати без віз, або отримуючи візи на кордоні, майже до 130 країн світу.

Угода передбачає, що громадяни України зможуть відвідувати Грузію на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карт, які містять безконтактний електронний носій. Зазначимо, на сьогодні між країнами діє угода про безвізові поїздки від 31 березня 1999 року, яка, зокрема, звільняє громадян від оформлення довгострокових віз для перебування або проживання на строк більше 90 днів.

Очікується, що імплементація угоди про поїздки по ID-карткам призведе до зростання надходжень до державного та місцевих бюджетів завдяки збільшенню числа мандрівників.

Нагадаємо, в березні минулого року Туреччина офіційно затвердила поїздки по ID-карткам для українців. При цьому умови перебування в цій країні аналогічні тим, які діють при наявності закордонного паспорта.

Український уряд заборонив видавати паспорти у вигляді книжки у березні 2018 року.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал