Як мажоритарники Черкаської області обіцяли підтримувати навчальні заклади

Читать на русском

«Слово і Діло» продовжує відстежувати, як народні депутати, обрані в одномандатних виборчих округах, виконують свої обіцянки. Сьогодні подивимось, як мажоритарники Черкаської області обіцяли підтримувати педагогів і навчальні заклади.

В області сім мажоритарників, більшість із них давали такі обіцянки. Лідер за їх кількістю – Антон Яценко. Він дав чотири запевнення, три з яких виконав. Так, депутат виконав обіцянку запустити програму зі шкільним автобусом, який розвозитиме дітей до навчальних закладів. З 2016 року за його сприяння Уманському районному відділу освіти передали новий шкільний автобус для однієї із сільських шкіл, щоб безкоштовно возити учнів і педагогів.

Крім того, Яценко в 2016 році пообіцяв сприяти реконструкції Уманської школи №5. «У найближчих планах разом із міською владою продовження ремонту фасаду та заміна вікон у школі», – розповів він. Того ж року на капітальний ремонт школи №5 було виділено 1,2 мільйона гривень – це кошти, що надійшли у вигляді освітньої субвенції, виділеної після звернення Яценка. Ремонт школи розпочався в червні 2016-го, його планують завершити до кінця цього року.

Валентин Ничипоренко провалив програмну обіцянку ініціювати й підтримувати закони, спрямовані на підвищення заробітних вчителям. Однак у парламенті депутат не підтримав ані законопроект про підвищення прожиткового мінімуму й мінімальної заробітної плати, ані освітню реформу, яка передбачає підвищення зарплати вчителям. Своїх ініціатив Ничипоренко також не висував.

Нардеп Сергій Рудик впорався з обіцянкою матеріально забезпечити школу в селі Райгород. Районна адміністрація повідомила, що завдяки Рудику був придбаний плазмовий телевізор, комплект парт і стільців, генератор для твердопаливної котельні, а до кінця року планується замінити вікна на енергоощадні.

Геннадій Бобов перед виборами пообіцяв сприяти розвитку загальної та професійно-технічної освіти. Реформу освіти він у Раді не підтримав. Як потім з'ясувалося, група «Відродження» не голосувала за закон, тому що в ньому не врахували їхні пропозиції. Однак Бобов заявив, що відстоюватиме функціонування ПТУ в Гарбузині. Крім того, за його сприяння 9 освітніх установ отримали допомогу. Тож ця обіцянка поки в процесі.

Детальніше – на інфографіці.

Нагадаємо, «Слово і Діло» розбиралось, які обіцянки потрібно виконати нардепам під час роботи 9-ї сесії Ради.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: