Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Позафракційний

Голуб пообіцяв зробити все можливе, щоб у 2018 році Мошнівська школа отримала систему водовідведення

5 грудня 2017 року народний депутат України Владислав Голуб пообіцяв зробити все можливе, аби в наступному році - 2018 Мошнівська школа отримала систему водовідведення, якого вона дуже потребує. Нардеп Голуб зауважив, що цьогоріч не вдалося реалізувати проект ремонту системи водовідведення в Мошнівській ЗОШ, втім ці кошти – орієнтовно 1,3 млн. гривень – будуть перерозподілені між школами Черкаського району на покращення системи енергоефективності закладів освіти. Станом на кінець листопада 2017 року за поданням народного депутата України Владислава Голуба з державного бюджету місцевим бюджетам на соцекономрозвиток населених пунктів Черкаського району 197 виборчого округу було виділено майже 3 мільйона гривень.
У процесі
Сказано 5 грудня 2017 р.
Перевіряється

Джерело

  • http://live.ck.ua/majzhe-try-miljona-hryven-spryamuvaly-na-sotsekonomrozvytok-cherkaskoho-rajonu/
  • http://www.rayrada.ck.ua/4227-holova-raionnoi-rady-zdiisnyv-robochu-poizdku-v-selo-moshny.html

Результат

16 травня 2018 року під час наради голова районної ради Олексій Собко зазначив, що в Мошнівській ЗОШ I-III ступенів є ряд нагальних питань які потребують вирішення, а саме:проведення капітального ремонту системи теплопостачання; забезпечення безперебійного електропостачання; проведення капітального ремонту системи водопостачання та водовідведення.

Сільський голова с. Мошни Богдан Шкарбута зазначив, що для школи в першу чергу потрібно тепло, щоб в зимовий період комфортно проводити навчальний процес. Другим за пріоритетом визначив проблему електропостачання.Нагадали, що була виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт системи водовідведення, яка пройшла всі експертизи. Відповідно до кошторисів роботи коштують 1,4 млн.грн. За сприяння народного депутата України Владислава Голуба з Державного бюджету України будуть виділені відповідні кошти.

Питання капітального ремонту системи водопостачання та водовідведення в Мошнівській школі зараз в черзі очікує на вирішення.