НАБУ розслідує розтрату майна Укртелефільму

Читать на русском
В Антикорупційному бюро вивчають кілька договорів Української студії телевізійних фільмів на предмет розтрати.

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять досудове розслідування про можливу розтрату майна державне підприємство «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Про це йдеться в рішенні Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє «Слово і Діло».

Детективи встановили, що 12 червня 2016 року колишній генеральний директор Укртелефільму Віктор Підлісний уклав договір купівлі-продажу з ТОВ «Лодокс», відповідно до умов якого Укртелефільм мало передати «Лодокс» майнові права на 24 квартири загальною площею 2704 кв.м., 7 нежитлових приміщень і 36 паркомісць вартістю 13,5 мільйона гривень. Також у Бюро вказували, що 19 грудня 2017 року дії гендиректор Укртелефільму уклав додаткову угоду до цього договору, збільшивши ціну до 14,5 млн грн і підписав акт прийому-передачі до зазначеного договору, згідно з яким передав на користь «Лодокс» майнові права на 24 квартири загальною площею 2704,2 кв.м., 7 нежитлових приміщень загальною площею 944,2 кв.м. і 36 паркомісць.

Згідно з довідкою, виданою головним бухгалтером Укртелефільму про облік нематеріальних активів станом на 1 грудня 2017 року на балансі Укртелефільму перебувають майнові права житлових і нежитлових приміщень на суму майже 42,5 млн грн. Вартість майнових прав ґрунтується на висновку про вартості, підготовленому ТОВ «Фінансова будівельна компанія «Фіск» на замовлення Укртелефільму. Слід зазначити, що оцінка проводилася виключно по квартирах і нежитлових приміщень, без урахування 36 паркомісць, тобто загальна вартість відчужених об'єктів нерухомості ще більше. За інформацією детективів, відповідно до умов зазначеного договору, без урахування ціни за 36 паркомісць, в середньому 1 кв нерухомості продано менш ніж за 4000 грн.

На підставі цих договір була проведена реєстрація цієї нерухомості за фізичними і юридичними особами. Таким чином, посадовими особами Укртелефільму за попередньою змовою з представниками «Лодокс», ТОВ «Бартіон Груп» та іншими скоєно розтрату майнових прав Укртелефільму в особливо великих розмірах.

У зв'язку з цим, детективи просили суд накласти на всю перераховану вище нерухомість арешт. Суддя задовольнив клопотання.

Нагадаємо, НАБУ розслідує збитки державним інтересам у майже 7,5 мільярдів гривень.

Раніше Бюро почало розслідувати ще одну справу щодо держзакупівлі ЗОКЛ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал