НАБУ перевірить дзвінки директора Морської пошуково-рятувальної служби

Читать на русском
В Антикорупційному бюро хочуть вивчити дзвінки керівника Морської пошуково-рятувальної служби та ще одного фігуранта.

У рамках розслідування кримінального провадження про можливе зловживання службовим становищем чиновниками Морської пошуково-рятувальної служби (МПРС) при купівлі послуг лізингу мікроавтобусів і пікапів детективи НАБУ отримали доступ до дзвінків директора МПРС і ще одного фігуранта.

Такі рішення ухвалив суддя Солом'янського районного суду міста Києва за результатами розгляду відповідних клопотань, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, за версією детективів, чиновники МПРС взяли в лізинг сім автомобілів Volkswagen (T6 Caravelle, T6 Kombi, Amarok RANCHO і 4 одиниць Amarok RODEO) на три роки без подальшого оформлення права власності. Купівля зазначеної послуги обійшлася Службі в понад 16 мільйонів гривень, у той час як вартість придбання цих автомобілів складає близько 8 мільйонів гривень. Таким чином, зазначеними діями КП «МПРС» завдано збитків у розмірі 8 мільйонів гривень.

Детективи встановили, що в період проведення державних закупівель в. о. директора МПРС, генеральний директор ТОВ «Теком-Лізинг» Павло Мухін і директор ТОВ «Європейський лізинговий альянс» Вікторія Юрковська з'єднувалися з абонентським номером, яким користується працівниця ЗАТ «Компанія ПОЛАКС» Ірина Карабет, а також керівник, підписант і ліквідатор спільного підприємства у формі ТОВ SHURE CORPORATION LTD. Кінцевим бенефіціарним власником цього СП є директор МПРС Віктор Сударєв.

Крім того, в Бюро дізналися, що в цей самий період в. о. директора МПРС і Мухін з'єднувалися з абонентським номером мобільного зв'язку, який належить Сударєву.

У зв'язку з цим детективи просили суд надати доступ до інформації на абонентських номерах директора МПРС і працівниці ЗАТ «Компанія ПОЛАКС». Суд клопотання задовольнив.

Нагадаємо, НАБУ перевіряє чиновників Морської пошуково-рятувальної служби.

Раніше Бюро почало розслідувати зловживання в аеропорту «Київ».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал