Порошенко доручив підвищити пенсії чорнобильцям

Читать на русском
Указ президента спрямований і на вдосконалення державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами та перетворення об'єкта Укриття на екологічно безпечну систему.

Президент Петро Порошенко підписав указ про відродження Чорнобильської зони і посилення соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Про це в четвер, 5 липня, повідомляє прес-служба президента, пише «Слово і Діло».

Як Порошенко порушує КонституціюПрезидент України зобов’язаний підписати ухвалений Верховною Радою проект закону протягом 15 днів або повернути до парламенту. Але на практиці деякі законодавчі ініціативи чекають роками, а інші підписуються в день надходження на Банкову.

Згідно з указом, уряд повинен створити умови для розвитку і відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення, в тому числі в рамках утвореного Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Крім того, уряду доручено врегулювати питання правового режиму цієї територій і розглянути доцільність обмежень і заборон на здійснення видів діяльності в Чорнобильській зоні. Також уряд повинен вирішити питання підвищення розміру пенсій по інвалідності особам з числа учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і пенсій у зв'язку зі втратою годувальника з числа ліквідаторів.

Указ президента спрямований і на вдосконалення державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами та перетворення об'єкта Укриття на екологічно безпечну систему.

Раніше Порошенко затвердив закон про валюту.

Також президент вніс до Ради закон про податок на виведений капітал.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал