Військових звільнили від сплати відсотків за кредитами

Читать на русском
Верховний суд заборонив нараховувати військовослужбовцям штрафи і відсотки за кредитами на час особливого періоду.

Військовослужбовцям не нараховуватимуть штрафи і відсотки за кредитами на час особливого періоду. Відповідне рішення прийняв Верховний Суд України.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба суду.

Гройсман розповів, скільки грошей Україна має виплатити кредиторамПрем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна повинна погасити 27 мільярдів доларів боргів протягом наступних чотирьох років.

«На час особливого періоду в Україні військовослужбовцям штрафні санкції за невиконання кредитних зобов'язань, а також відсотки за користування кредитом не нараховуються», - сказано в ньому.

Верховний Суд дійшов висновку, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам і військовозобов'язаним - з моменту призову за мобілізацією і до закінчення особливого періоду не нараховуються штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності, в тому числі банками і фізичними особами, а також відсотки за користування кредитом.

При цьому особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію або з моменту введення воєнного стану і охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Суд наголосив, що в Україні особливий період розпочався 18 березня 2014 року і триває по теперішній час.

Раніше повідомлялося, що Болгарія запустила програму реабілітації поранених українських бійців.

Раніше «Слово і Діло» писало, чому в Україні не кредитують бізнес.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...