В Олександрії не відкрили аптеку, де можна купити сильнодійне знеболювальне, як обіцяв Яриніч

Читать на русском
Нардеп Яриніч не виконав обіцянку, добитися відкриття в місті Олександрія Кіровоградської області аптечного пункту, в якому за рецептом можна буде купувати сильнодійні знеболювальні ліки.

Народний депутат України Костянтин Яриніч не виконав обіцянку, що в місті Олександрія Кіровоградської області відкриють аптечний пункт, в якому за рецептом можна буде купувати сильнодійні знеболювальні ліки.

Таку обіцянку він дав 13 березня 2017 року, нагадує «Слово і Діло».

«На нараді прийняли стратегічне рішення про запуск аптечних пунктів, у яких можна буде купувати за рецептом сильнодіючі знеболювальні препарати, не добираючись до обласного центру. Для південного госпітального округу аптечний пункт буде відкритий у Бобринці, для східного – в Олександрії та для західного – у Голованівську», – зазначив народний депутат.

На той момент в області була тільки одна аптека підприємства «Кіровоград-Фармація», яка забезпечувала пацієнтів такими препаратами. Тому родичі хворих змушені добиратися з віддалених районів за ліками та витрачатися на дорогу.

В комунальному підприємстві «Кіровоград-Фармація» нам повідомили, що до травня 2018 року в в південному госпітальному окрузі в Бобринці була відкрита аптека, що продає сильне знеболювальне. Також було здійснено огляд запропонованих приміщень для розміщення аптек даного виду діяльності в східних та західних госпітальних округах. Але запропоновані приміщення не відповідали Ліцензійним вимогам МОЗ.

Оскільки в Олександрії не відкрили аптеку, яка б відпускала препарати паліативним хворим, обіцянка Яриніча вважається невиконаною. Зазначимо, що такі запевнення не належить до компетенції народного депутата України, однак її фіксація необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.

Згідно моніторингу «Слова і Діла», Яриніч дав 15 обіцянок, з них 5виконав і 2 – провалив.

В травні Яриніч очолював рейтинг відповідальності мажоритарників Кіровоградської області.

Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Костянтин Яриніч.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал