Полторак розповів, коли подасть у відставку

Читать на русском
Степан Полторак не бачить корупційної складової в діях свого заступника Павловського, але рішення повинен прийняти суд.

Міністр оборони України Степан Полторак не бачить корупційної складової в діях свого заступника Ігоря Павловського, але рішення, за його словами, повинен прийняти суд.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в недавньому інтерв'ю ЗМІ.

«Я підтверджую свої слова: якщо буде доведена корупція в діях заступника міністра оборони, я подам у відставку. Звичайно, є рівень відповідальності кожного в своєму напрямку, але я несу політичну відповідальність за тих, з ким я працюю», - заявив міністр оборони.

На запитання про розслідування НАБУ закупівель Міноборони палива у компанії «Трейд Коммодіті» і звинувачень детективів на адресу Ігоря Павловського, Полторак звернув увагу, що в основу розслідування покладено акт Держаудитслужби, пізніше оскаржений Міноборони і визнаний судом недійсним.

«Я хочу підкреслити, що ціна закупівель палива була найдешевшою серед усіх силових структур, у тому числі дешевша, ніж у правоохоронних органів, - додав міністр. - Якщо винен Павловський або будь-який інший офіцер, - треба притягувати до відповідальності і саджати у в'язницю, але треба спочатку довести провину людини».

Паливні схеми в Міноборони: двом підозрюваним пом'якшили запобіжний західАнтикорупційні прокурори просили визначити новий запобіжний захід для підозрюваних у справі паливних схем у МО.

При цьому Полторак зауважив, що протягом усього періоду слідства Павловський жодного разу не був допитаний, як і начальник департаменту закупівель Володимир Гулевич.

Міністр оборони впевнений, що процедура закупівель – недосконала і потребує законодавчого врегулювання.

При цьому Степан Полторак зауважив, що військовим під час війни надзвичайно важливо мати запаси, «тому варто змінювати законодавчу базу».

Нагадаємо, в жовтні 2017 НАБУ звинуватило посадових осіб Міноборони у розтраті майже 150 млн грн при закупівлі палива для потреб армії. Мова йде про угоду між міністерством та компанією «Трейд Коммодіті», що перемогла на торгах із закупівлі палива, давши найнижчу на той момент ціну.

В результаті подальші закупівлі палива взагалі були зірвані і призначені нові торги, що в свою чергу призвело до придбання палива за значно вищими цінами.

Збиток Міноборони оцінюється в 362 мільйонів гривень.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал