ДПС не пустила в Україну журналістів

Читать на русском
Державна прикордонна служба не допустила для в’їзду в Україну громадян Італії, Чехії та Росії, які планували висвітлювати події 2 травня в Одесі.

Державна прикордонна служба не допустила для в’їзду в Україну громадян Італії, Чехії та Росії, які планували висвітлювати події 2 травня в Одесі.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, пише «Слово і Діло».

Трагедія в Одесі 2 травня: політики обіцяли пам'ятники та ретельне розслідування2 травня 2014 року в Одесі в результаті заворушень і пожежі в Будинку профспілок загинули 48 людей, сотні постраждали.

Зазначається, що впродовж лише 1 травня ДПС не допустила до в’їзду в Україну проросійськи налаштованих осіб – громадян Італії, Чехії та Росії.

«Двоє іноземців не пропущені через кордон в аеропорту «Бориспіль» на підставі інформації, яка надійшла від інших правоохоронних органів. Йдеться про те, що непропущені громадяни Італії та Чехії неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися протягом останнього періоду в Україні», – йдеться в повідомлені.

У відомстві додають, що один громадянин Італії під виглядом фотографа свого часу перебував на території окупованого Донбасу та неодноразово виступав на так званому телебаченні «Оплот TV».

«У програмах він озвучував відверто брехливу інформацію про перебіг подій на сході України. А непропущений в Україну громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який також спотворював інформацію та неправдиво висвітлював події, що відбуваються в Україні», – зазначають у ДПС.

«Звісно, що сподіватися на неупередженість цих журналістів під час висвітлення подій 2 травня в Одесі було не варто», – додали прикордонники.

Також повідомляється, що одного громадянина Росії працівники Держприкордонслужби не пустили в Україну вже за результатами бесіди, оскільки він не зміг підтвердити мету своєї поїздки. Зазначається, що він прибув із двома дітьми начебто як представник фірми з продажу дизайнерського одягу, а насправді виявився політичним оглядачем російського видавництва.

Усіх трьох іноземців повернули зворотними рейсами.

Як повідомлялося, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися події, які призвели спочатку до сутичок та масових заворушень, а потім і до загибелі великої кількості людей. На цій темі проросійські сили продовжують спекулювати та дезінформувати про перебіг та причини тих подій світову спільноту.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: