Данилюк повідомив, коли продадуть ПриватБанк

Читать на русском

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Стратегія управління державними банками передбачає продаж ПриватБанку протягом 5 років.

Про це він повідомив під час брифінгу в п'ятницю, 9 лютого, передає «Слово і Діло».

Згідно з повідомленням Данилюка, Стратегія управління державними банками вже готова й буде затверджена Кабінетом міністрів наступного тижня або протягом найближчих двох тижнів.

«Вона передбачає передачу ПриватБанку повністю в приватний сектор протягом 5 років», – сказав міністр.

Під захистом держави: чи виправданою була націоналізація ПриватБанкуМинуло трохи більш ніж рік після націоналізації ПриватБанку, але проблеми з фінустановою досі залишилися. НБУ продовжує рефінансування й водночас повідомляє про шахрайство в банку. Чи була виправданою націоналізація, розбирались експерти.

За його словами, ціна продажу банку залежатиме від ситуації, яка буде на ринку на момент продажу.

Нагадаємо, що в 2016 році уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ «ПриватБанк» у стовідсоткову державну власність.

Уже 19 грудня, після оголошення про націоналізацію ПриватБанку, українці зняли близько 2 млрд готівки в банкоматах ПриватБанку. 21 грудня минулого року ПриватБанк перейшов у державну власність.

Раніше ПриватБанк заявив про намір скоротити загальну кількість відділень із 2213 до 2061, таким чином оптимізувавши їхню роботу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: