Скільки міністри заробили минулого року

Читать на русском

На початку січня «Слово і Діло» аналізувало, які обіцянки в 2017 році провалили урядовці України. Їх набралося чимало: згідно з нашим моніторингом, загальний рейтинг виконання обіцянок склав 29%, досі не виконані 55%. Але сьогодні поговоримо про приємне: скільки міністри заробили за минулий рік.

Загалом у 2017 році члени Кабінету міністрів заробили 12,8 мільйона гривень. Найбільше отримав міністр інфраструктури України Володимир Омелян – 746,8 тисячі гривень, трохи менше – голова Міністерства закордонних справ Павло Клімкін (740,9 тисячі гривень). На третьому місці – міністр соціальної політики Андрій Рева і його 709,1 тисячі гривень.

Скільки члени Кабміну заробили в січніСкільки члени Кабінету міністрів України заробили в минулому місяці - на інфографіці Слова і Діла.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман опинився майже в самому кінці рейтингу. За рік глава уряду заробив лише 435,7 тисячі гривень. Менше за всіх отримав міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий – 84,6 тисячі гривень. Щоправда, йому зарплата нараховувалася лише до травня, коли міністр подав у відставку.

Якщо рахувати за весь рік, то аутсайдером рейтингу є міністр інформаційної політики Юрій Стець, який отримав 185,5 тисяч гривень.

Детальніше – на інфографіці.

Нагадаємо, «Слово і Діло» аналізувало обіцянки чиновників, які вони дали протягом першого місяця 2018 року, й ті, що потрібно було виконати до кінця січня.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: