Що робитимуть депутати в перший день роботи

Читать на русском
Рада розгляне євроінтеграційні законопроекти. Також нардепи ухвалять ряд проектів постанов щодо перейменування населених пунктів.

У вівторок, 6 лютого, Верховна Рада розгляне євроінтеграційні законопроекти.

Як інформує «Слово і Діло», про це йдеться на сайті парламенту.

В перший день роботи сесії депутати розглянуть постанову щодо «антибандерівського» законуНа VIII сесії народні депутати розглядатимуть проекти законів про антикорупційний суд та евроінтегрцію, а також вирішувати кадрові питання. З главою НБУ, схоже, вже визначилися.

Першим блоком Рада розгляне питання економічної політики у повторному другому читанні: депутатські законопроекти 4666 «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та №7114-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України та вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків».

Після цього народні депутати перейдуть до розгляду доручення парламентського Комітету з питань правової політики та правосуддя щодо підготовки для термінового розгляду проектів законів про Вищий антикорупційний суд (№ 7440, 7440-1, 7440-2, 7440-3, 7440-4) та про внесення змін до закону «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям закону «Про Вищий антикорупційний суд» № 7441, 7441-1.

У першому читанні заплановано розгляд президентського №7363 і двох депутатських законопроектів №7363-1 і №7363-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин». Також на перше читання винесено євроінтеграційний проект закону «Про ринки капіталу та регульовані ринки» №7055.

Закон про реінтеграцію Донбасу. В Раді готові відкликати голосиВерховна Рада України завтра, 6 лютого, розгляне постанову про скасування закону про реінтеграцію Донбасу.

У повторному першому читанні народні депутати збираються затвердити й ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку №0163.

Окрім цього, Рада має намір розглянути проект постанови №7399 про проведення парламентських слухань на тему «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку», які заплановані на 21 березня 2018 року.

Насамкінець народні депутати планують ухвалити ряд проектів постанов щодо перейменування населених пунктів.

Нагадаємо, раніше спікер Андрій Парубій анонсував законопроект про антикорупційний суд.

А також постанову про «антибандерівський» закон, прийнятий Польським Сеймом.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал