Тука розповів, коли Крим повернеться до складу України

Читать на русском
Звільнення Кримського півострова і повернення його до складу України можливі тільки після знищення РФ як держави.

Звільнення Кримського півострова і повернення його до складу України можливі тільки після знищення РФ як держави.

Таку думку висловив в інтерв'ю УНН заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає «Слово і Діло».

У відповідь на питання, чи обговорювалося введення миротворців на півострів, він відповів: «Гіпотетично це можна розглядати. Але, я думаю, що це дуже передчасно. Я переконаний в тому, що Росія буде категорично не погоджуватися. Фактично те саме, що вона і зараз робить. Навіть провокаційна заява Земана (президент Чехії Мілош Земан - ред.) отримала відсіч з боку Росії».

На думку Туки, без деокупації Донбасу не слід приймати закони по звільненню Криму.

«Я вважаю, якщо шляхи повернення контролю на Донбасі я бачу і розумію, то шляхи повернення Криму, крім знищення Росії як держави в існуючому режимі, іншого шляху я сьогодні не бачу. І приймати будь-які закони з цього приводу я вважаю просто політиканством. І коли я чую заяви деяких наших виключно популістів, що «злочинна влада нічого не зробила для Криму», вибач, жодним документом, законом, підзаконним актом ми не повернемо собі ні Донбас, ні Крим. Лише тільки покрокова компіляція дій. І документи, і підвищення боєздатності війська, і підвищення економічної та фінансової спроможності України і посилення рівня громад, все це виключно в компіляції як пазли одне до одного буде складатися, тільки таким шляхом ми повернемо собі територію», - підкреслив Тука.

Раніше, Тука поскаржився, що АП ігнорує думку МінАТО.

Нагадаємо, заступник міністра також розповів про перспективи пільгового житла для переселенців.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...