В Європі протестували 5G

Читать на русском
Шведсько-фінський телекомунікаційний холдинг Telia Company спільно з компаніями Ericsson та Intel протестував першу в Європі публічну мережу 5G.

Шведсько-фінський телекомунікаційний холдинг Telia Company спільно з компаніями Ericsson та Intel протестував першу в Європі публічну мережу 5G.

Про це повідомили в прес-службі компанії Telia, передає «Слово і Діло».

В Україні почнуть тестувати 5G зв'язок – МінекономрозвиткуУкраїна готова почати тестувати стандарт зв'язку 5G спільно з Європейським союзом. Розширення доступу до широкосмугового інтернету в Україні оцінюється в плюс € 4-6 млрд до ВВП в рік.

Мережа 5G була розгорнута в Талліннському морському порту та на борту комерційного судна й забезпечувала зв'язок між пасажирами судна та користувачами, що перебувають у порту.

Також Telia почали тестувати 5G в промислових цілях – для управління будівельною технікою. У тестовій мережі Telia були задіяні базова станція 5G компанії Ericsson у поєднанні з платформою Intel 5G Mobile Trial Platform.

Запуск публічної мережі є етапом реалізації спільної дорожньої карти Telia, Ericsson та Intel із розвитку сервісів на основі мереж п'ятого покоління.

Крім того, старший віце-президент Telia Company Габріела Стіф Семан заявив, що в 2018 році планується запуск мережі в Стокгольмі, Таллінні та Гельсінкі.

Раніше повідомлялося, що в Адміністрації президента України розглядають можливість експериментального запуску мобільного зв'язку п'ятого покоління 5G.

Нагадаємо, що в ЄС набули чинності нові правила, за якими скасовується плата за користування мобільним зв'язком у роумінгу.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал