«Київенерго» закликало «Київгаз» відновити гаряче водопостачання

Читать на русском
У п'ятницю, 1 вересня, ПАТ «Київенерго» звернулося до ПАТ «Київгаз» з проханням відновити газопостачання 58 котелень, які забезпечують гарячою водою в міжопалювальний сезон 425 столичних багатоповерхівок.

У п'ятницю, 1 вересня, ПАТ «Київенерго» звернулося до ПАТ «Київгаз» з проханням відновити газопостачання 58 котелень, які забезпечують гарячою водою в міжопалювальний сезон 425 столичних багатоповерхівок.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на прес-центр «Київенерго».

Електроенергія в Україні: скільки виробляємо, скільки експортуємо й почому продаємо населеннюЯк змінилася ціна на електроенергію для населення за останні 2 роки, які обсяги виробництва і продажу за кордон – в інфографіці «Слово і Діла».

Відзначається, що котельні були опломбовані ще в квітні цього року через заборгованість за транспортування газу.

«Станом на 31 серпня борг компанії перед ПАТ «Київгаз» становить 177 млн ​​грн. Крім цього, борг «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України» становить 2,2 млрд грн. У той же час станом на 1 серпня столиця заборгувала за тепло 3,6 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед «Київенерго» мають населення і ЖЕО - 1,4 млрд грн і 761 млн грн відповідно. Заборгованість Державного бюджету по компенсації пільг та субсидій населення становить 155,4 млн грн», - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що питома вага вартості газу в тарифі на гаряче водопостачання становить 54,8%, а в тарифі на опалення - 63,7%.

Також зазначається, що погашення боргів за газ і його транспортування залежить від повноти і своєчасності розрахунків споживачів тепла. Порушення фінансової дисципліни з боку споживачів ставить під загрозу стабільне енергозабезпечення столиці.

Нагадаємо, в «Київенерго» просять поліцію зловити киянина, який громить їх центри обслуговування.

Раніше стало відомо, скільки заборгували кияни за електроенергію.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал