МОЗ дозволив аптекам до 15 серпня продавати «Доступні ліки» за старими цінами

Читать на русском
МОЗ дозволив аптекам до 15 серпня продавати залишки ліків, включених до програми реімбурсації, за цінами, що діяли до 26 липня.

Міністерство охорони здоров'я України дозволило аптекам до 15 серпня 2017 року продавати залишки ліків, включених до програми реімбурсації «Доступні ліки», за старими цінами, що діяли до 26 липня.

Які зміни чекають на українську медицину після реформи?За словами в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, Україні слід поквапитися з медичною реформою, бо наступний шанс повернутися до неї випаде лише після парламентських виборів-2019. «Слово і Діло» проаналізувало зміни, що чекають на українську медицину.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на сайт відомства.

Згідно з наказом №875 від 28 липня, йдеться про ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню, що були закуплені аптеками до 26 липня, коли почав діяти оновлений перелік препаратів.

Як повідомлялося, МОЗ наказом №856 від 26 липня 2017 року затвердив новий реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. До нового реєстру увійшли 199 препаратів, вартість 30 з них держава відшкодовуватиме в повному обсязі.

У новому переліку на 42 препарати більше, ніж у тому, що діяв раніше. Додалися ще 33 лікарських засоби для людей із серцево-судинними захворюваннями, чотири препарати для хворих на бронхіальну астму, п'ять – для людей із цукровим діабетом II типу.

Нагадаємо, урядова програма з реімбурсації лікарських засобів стартувала в Україні в квітні 2017 року. Попередній реєстр містив 157 препаратів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: