У МОЗ повідомили, які препарати можуть додати до програми «Доступні ліки»

Читать на русском
У МОЗ не виключають, що розширення нозологій в урядовій програмі необхідно буде вводити паралельно з певними обмеженнями, що стосуються віку хворих.

Програма «Доступні ліки» може розширити нозології іта включити лікарські препарати від дитячих недуг, алергії і онко.

Про це на прес-конференції в Івано-Франківську повідомив заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«Ми звернулися із запитом до групи національних експертів і до ВООЗ, щоб вони надали нам свої пропозиції в частині розширення нозологій. Потенційно серед певних пріоритетів, до програми могли б увійти група для онкохворих, група ліків від алергічних захворювань і ті, які стосуються дитячих хвороб», - повідомив Ілик.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман пообіцяв у 2017 році забезпечити українців безкоштовними лікамиСказано 18 вересня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Він зазначив, що доповнення до програми «Доступні ліки» можна чекати не раніше вересня.

У МОЗ не виключають, що розширення нозологій в урядовій програмі необхідно буде вводити паралельно з певними обмеженнями, що стосуються віку хворих.

Відзначимо, до урядової програми «Доступні ліки» долучилися понад 5 тисяч аптек.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в Україні досить необхідних коштів на реалізацію програми «Доступні ліки».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.