«Укравтодор» знижує швидкість дорожнього руху

Читать на русском
Державне агентство автомобільних доріг починає планове зниження швидкості трафіку на дорогах України.

Державне агентство автомобільних доріг України приступило до реалізації проекту з уповільнення трафіку дорожнього руху.

Про це повідомив очільник компанії Славомір Новак, передає «Слово і Діло».

«Укравтодор» передає місцеві дороги в управління регіональній владіМіністр інфраструктури Володимир Омелян: в облдержадміністрації вже направлені відповідні проекти нормативно-правових актів для узгодження переліку доріг, що підлягають передачі на місця.

«Є перші позитивні результати впровадження нашої програми підвищення безпеки 4Е (Engineering/Стандарти, Enforcement/Нагляд, Emergency/Порятунок, Education/Освіта). Звідси, з Полтавської області, ми починаємо втілювати заходи, спрямовані на підвищення безпеки руху, збереження життя людей», – сказав він.

Відзначається, що в рамках трирічної національної програми підвищення безпеки на дорогах «Укравтодор» планує оновити технічні стандарти проектування та будівництва доріг, автоматизувати контроль за швидкістю транспортних засобів, облаштувати 1 тис. наземних пішохідних переходів з острівцями безпеки, освітленням, дорожніми знаками й розміткою, збудувати об'їзні дороги в населених пунктів.

Раніше «Укравтодор» назвав вартість будівництва автобану Україна-ЄС.

Нагадаємо, гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів розповів «Слову і Ділу» про намір запровадити кримінальну відповідальність за водіння в нетверезому стані.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: