В Україні стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів

Читать на русском
У цьому році також діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до вищих навчальних закладів, де 1 - найвища пріоритетність.

В Україні сьогодні, 29 червня, стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів.

Про це на брифінгу раніше повідомила міністр освіти Лілія Гриневич, передає «Слово і Діло».

«29-го червня абітурієнти створюють електронні кабінети і подають 9 заяв на 4 спеціальності. Це можуть бути заяви як в 1 вуз, так і в 9. Ми не обмежуємо кількість вузів, а тільки кількість спеціальностей», - сказала Гриневич.

У цьому році також діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до вищих навчальних закладів, де 1 - найвища пріоритетність.

Заяви подаються в електронному кабінеті з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО має відбутися не пізніше 12-ї години 1 серпня.

Як працюють міністри Гройсмана? Дайджест обіцянок з 7 до 13 червняЗа останні сім днів в уряді стримали одну обіцянку. Крім того, традиційний моніторинг «Слова і Діла» зафіксував п'ять нових обіцянок членів Кабміну.

З 12 по 20 липень відбувається зарахування на підставі співбесід та конкурсів. Оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчих конкурсів відбутися не пізніше ніж 24 липня.

У цьому році для вступу діють сертифікат і ЗНО 2016 і 2017 років.

Міністр повідомила, що при приймальних комісіях вузів працюватимуть відділи технічної підтримки, в які можна звернутися у разі проблем з реєстрацією або в разі відсутності можливості самостійно створити електронний кабінет.

Також, як повідомила Гриневич, під час вступної кампанії буде працювати гаряча лінія, окремо буде працювати гаряча лінія для вступників з Криму і з окупованих територій Донбасу.

Раніше Гриневич повідомила коефіцієнт ЗНО для абітурієнтів з села.

А 9 червня 2016 року Гриневич пообіцяла скоротити кількість вищих навчальних закладів України. Подивимося, чи зможе вона виконати свою обіцянку.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: