Гройсман закликає створити при «Укрзалізниці» Наглядову раду

Читать на русском
Треба привести кращих фахівців, щоб вони розвивали компанію. А держава визначить критерії оцінки їх діяльності - Гройсман.

Кабінет Міністрів України прийме рішення про продовження контракту з керівником державної компанії «Укрзалізниця» Войцехом Балчуном після заслуховування відповідного звіту, при цьому уряд вважає за потрібне продовження корпоратизації компанії та формування в ній незалежної Наглядової ради.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба Кабміну, пише «Слово і Діло».

Які підсумки роботи Балчуна в «Укрзалізниці»Транспортний експерт проаналізував діяльність «Укрзалізниці» під керівництвом поляка Войцеха Балчуна.

«Що треба робити з «Укрзалізницею»? Треба провести корпоратизацію підприємства. Незалежна наглядова рада - ось що потрібно. Я поставив таке завдання. І якщо вже перезавантажувати менеджмент, то не тільки голову правління, але й все правління. Треба привести кращих фахівців, щоб вони розвивали компанію. А держава визначить критерії оцінки їхньої діяльності», - сказав Гройсман.

При цьому він не став говорити про те, чи імовірна відставка Войцеха Балчуна в найближчій перспективі.

«Ми визначимо день і дату, коли Балчун відзвітує про свою роботу за рік. Після цього уряд буде визначатися. Він працював на контракті, зараз працює за трудовим законодавством. Рішення про його контракт уряд прийме після його звіту. Поки у мене дуже багато суперечливої ​​інформації. Одні кажуть, що його (Балчуна, - ред.) команда нормально працює, інші - що погано. Одні кажуть, що вони чесні, інші - що корумповані», - зазначив прем'єр-міністр.

Раніше в ГПУ заявили, що «Укрзалізниця» завдала державі збитків на користь компаній РФ.

Відзначимо, 20 травня 2016 року Гройсман заявив, що найближчим часом від «Укрзалізниці» і нового керівництва буде презентована програма дій і розвитку компанії і виконав свою обіцянку.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...