Прощавай, ВКонтакте: українці масово реєструються в новій соцмережі

Читать на русском
22 червня Ukrainians планує впровадити можливість пошуку і додавання друзів, а 30 червня - публікацію і можливість ділитися контентом.
Соцмережа Ukrainians

Українська соціальна мережа Ukrainians, розроблена канадським стартап-інкубатором із активами в Україні StartupSoft, через п'ять днів після відкриття реєстрації досягла рівня 100 тис. користувачів та анонсує розширення функціоналу найближчим часом.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на інформацію на сторінці соцмережі в Facebook.

Які соцмережі та сайти блокують у різних країнах світу?В Україні блокуються соцмережі країни, яка почала проти неї збройну агресію і проводить масовану інформаційну кампанію на підтримку своїх дій: «Слово і Діло» підготувало інфографіку про те, з яких причин і які сайти блокуються в інших країнах.

Як повідомила співзасновник проекту Олександра Струмчинська, 22 червня Ukrainians планує впровадити можливість пошуку і додавання друзів, а 30 червня - публікацію і можливість ділитися контентом. На даний момент у соцмережі можна тільки зареєструватися і змінити фотографію профілю.

«На даний момент фінансуванням проекту займається StartupSoft, але ми також розглядаємо можливість залучення інвестицій в подальшому», - сказала Струмчинська.

За її словами, соціальна мережа використовує сервери Microsoft, розробники вибрали колумбійський домен .co, а сайт соцмережі хоститься в місті Денвер (США).

«Розробляючи проект, ми вибрали колумбійський домен, оскільки це більш зручно з фінансової точки зору, але найближчим часом мають намір перейти на український домен», - зазначила вона.

Нагадаємо, 3 червня, була представлена ​​перша версія соцмережі і відкрита реєстрація.

Відзначимо, що «ВКонтакте» закриває офіс в Києві і скорочує співробітників.

Нагадаємо, після заборони «ВКонтакте» українці масово перейшли на Facebook.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал