Порошенко підписав закон про приватизацію житла у гуртожитках

Читать на русском
Відповідно до закону, громадяни, які на законних підставах зареєстровані за місцем проживання в гуртожитку і фактично проживають у ньому на умовах надання їм койко-місця, отримують право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку.

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 1 червня 2017 року, підписав законопроект №1076 «Пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

Про це свідчить інформація на сторінці документа на сайті Верховної Ради України, передає «Слово і Діло».

Останній етап проходження документа - повернуто з підписом від Президента.

Приватизація гуртожитків: Супруненко проігнорував законопроект, що вирішує проблеми його виборцівНародний депутат не голосував у парламенті за законопроект про приватизацію гуртожитків, хоча обіцяв вирішити цю проблему під час зустрічі з жителями свого мажоритарного округу.

Відповідно до закону, громадяни, які на законних підставах зареєстровані за місцем проживання в гуртожитку і фактично проживають у ньому на умовах надання їм койко-місця, отримують право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку після їх розселення в окремі житлові приміщення в гуртожитку.

При цьому право на приватизацію поширюється на приміщення в гуртожитках, побудованих в радянські часи на загальнодержавні кошти (в тому числі за рахунок державних і колективних підприємств та організацій) і які були включені до статутних капіталів (фондів) господарських товариств та інших організацій, створених в процесі приватизації (корпоратизації) колишніх державних або комунальних підприємств, в тому числі ті, які в подальшому були передані до статутних капіталів інших юридичних осіб або відчужені іншим способом.

Як відомо, в квітні парламент ухвалив цей закон з урахуванням пропозицій Президента. За документ проголосували 256 нардепів.

Раніше Порошенко підписав закон про компенсації 50% вартості житлаветеранам АТО і переселенцям.

Нагадаємо, в квітні минулого року Рада дозволила приватизацію кімнат в гуртожитках.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: