На Запорізькій АЕС один з блоків відключений від мережі

Читать на русском
У неділю енергоблок №1 Запорізької АЕС був автоматично відключений від мережі і зараз фахівці з'ясовують причини спрацювання автоматики.

У неділю енергоблок №1 Запорізької АЕС був автоматично відключений від мережі і зараз фахівці з'ясовують причини спрацювання автоматики.

Про це повідомляє прес-служба НАЕК «Енергоатом», пише «Слово і Діло».

«В цей момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 3 енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 2 тис. 670 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає», - йдеться в повідомленні.

В інформації зазначається, що радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

Раніше повідомлялося, що на Рівненській АЕС знову запрацював енергоблок.

Місцеві легенди України: будівництво енергоблоків Хмельницької АЕСПродовжуючи проект «Місцеві легенди України», напередодні роковин аварії на ЧАЕС «Слово і Діло» вирішило привернути увагу до атомної енергетики в Україні, а саме – до історії будівництва 3-го та 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС.

Нещодавно міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик анонсував введення в дію 4-го енергоблоку Трипільської теплової електростанції (Київська область) в найближчі місяці.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал