У МЗС підтвердили участь євродепутата від Італії в першотравневих заходах в ОРЛО

Читать на русском
Міністерство закордонних справ України підтвердило відвідини депутатом Європарламенту від Італії Елеонорою Форенці територій окупованих російсько-терористичними військами районів Луганської області.
фото: ancorafischia.altervista.org

Міністерство закордонних справ України підтвердило відвідини депутатом Європарламенту від Італії Елеонорою Форенці територій окупованих російсько-терористичними військами районів Луганської області.

Про це розповіла прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Українську правду».

«За результатами МЗС Італії направило всім компетентним органам і організаторам цієї провокації інформацію про відповідальність за порушення українського законодавства. Італійська сторона підкреслила, що це окрема ініціатива окремих представників Італійської комуністичної партії, і вона жодним чином не відповідає офіційній позиції Італії щодо територіальної цілісності і суверенітету України», – розповіла вона.

При цьому Беца повідомила, що нота про неприпустимість порушень українського законодавства та з вимогою вжити заходів щодо попередження такого візиту була направлена в МЗС Італії ще 28 квітня.

«З нашого боку, звичайно, будуть вноситися пропозиції щодо притягнення до відповідальності зазначених осіб», – додала вона.

Раніше в окупованому російсько-терористичними силами Луганську заявили, що в першотравневих заходах взяли участь політики з понад 20 країн, в тому числі і італійський депутат Європарламенту Елеонора Форенці.

Нагадаємо, 27 квітня в МЗС повідомили, що звернуться за офіційними роз'ясненнями до польської сторони щодо демонтажу українського пам'ятника поблизу Перемишля.

21 квітня в МЗС відправили ноту протесту РФ у зв'язку з проведенням на кримському півострові Ялтинського міжнародного економічного форуму.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...