Понад 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення

Читать на русском
Міська влада виявили ряд порушень, у зв'язку з цим понад 50 тисяч сімей отримають перерахунок.

Більше 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення в результаті виявлених порушень.

Про це повідомили УНН у прес-службі КМДА, передає «Слово і Діло».

Насалик прокоментував проходження опалювального сезону в УкраїніСитуація з проходженням опалювального періоду контролюється, на складах ТЕС сконцентровано близько 1,9 млн тонн вугілля, а профіцит потужностей в об'єднаній енергосистемі України складає 4 ГВт.

Всього з 23 січня й до сьогодні Житлово-комунальна інспекція в місті Києві отримала 301 скаргу. Міська влада виявили ряд порушень, в результаті перед «Київенерго» поставлено питання про перерахунок. У зв'язку з цим понад 50 тисяч сімей отримають перерахунок.

«Ми виявили неправомірні нарахування в будинках із лічильниками: показники лічильників або не знімалися, або несвоєчасно були зняті. Виявлені нетипові проблеми, такі як некоректна робота лічильника, помилки при виготовленні проектної документації на встановлення будинкового лічильника. Наші інспектори зафіксували неполадки в роботі лічильників та інших елементів теплопунктів, наприклад, неробочі регулятори перепаду тиску, що в свою чергу призводить до перевитрати теплоносія», — сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Пантелеєв також назвав проблеми, які стали причиною некоректних нарахувань, невідповідність площ — коли заявлена опалювальна площа менша, ніж фактична, на яку нараховується тепло. Це викликано прибудовами, перебудовами і нелегальним збільшенням опалювальних площ.

«Також причиною таких нарахувань стають квартирні лічильники, коли деякі мешканці не подають обсяги споживання. В результаті, спожите ними тепло налічувалося іншим мешканцям, які не мають квартирних приладів обліку. Адже теплопостачальник за наявності приладу обліку зобов'язаний нараховувати за його показаннями», – зазначив заступник голови КМДА.

Пантелеєв звернув увагу на те, що «принципово важливим дорученням міської влади теплопостачальним організаціям є спільне з жителями зняття показань теплового лічильника. Вже зараз понад 4 тисячі киян направили заявки на спільне знімання показань. Тобто за останній місяць кількість охочих перевірити прозорість нарахувань збільшилася на тисячу».

Раніше повідомлялося, що опалення в Києві вимкнуть у середині березня.

Нагадаємо, до кінця опалювального сезону перерахунку субсидій не буде.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал