Уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки – Розенко

Читать на русском
Павло Розенко заявив, що уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки та інших порушень прав працівників у зв'язку з збільшенням мінімальної зарплати.

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки та інших порушень прав працівників у зв'язку з збільшенням мінімальної зарплати.

Про це він сказав у інтерв'ю «Радіо Свобода», передає «Слово і Діло».

Січневі нововведення: закони, що набули чинності з початку 2017 року«Слово і Діло» зібрало найбільш значущі законодавчі зміни, що набули чинності з січня 2017 року.

«У бюджетній сфері – медицина, охорона здоров'я, соціальна сфера, культура – уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день та на неповні ставки. Ми взяли це під свій контроль», – заявив Розенко.

«Зокрема, була створена на сьогоднішній день за дорученням прем'єр-міністра України комісія, яку очолив я як віце-прем'єр-міністр України, куди увійшли всі профільні міністри та представники Державної інспекції з питань праці, Державної фіскальної служби. Ми будемо щотижня моніторити ситуацію в областях, особливо в перші три місяці, й будемо відстежувати буквально в кожній області ситуацію, яка складається в навчальних закладах, у системі охорони здоров'я, щоб не допустити порушення прав працівників», – сказав Розенко.

Нагадаємо, з першого січня мінімальна зарплата в Україні становить 3,2 тис. грн.

Раніше повідомлялося, що підвищення мінімальної зарплати призведе до зростання купівельної спроможності.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...