Січневі нововведення: закони, що набули чинності з початку 2017 року

Читать на русском

З перших днів 2017 року українці звикають до нових правил ведення бізнесу, зовнішньоекономічної діяльності, роботи ЗМІ та навіть складання й виконання Державного Бюджету.

Зокрема, з 1 січня діє закон №1662 «Про внесення змін до закону України «Щодо працевлаштування випускників», спрямований на приведення у відповідність до Конституції законодавчих актів щодо забезпечення прав на працю; №3504 «Про внесення змін до закону України «Про телебачення та радіомовлення», що збільшує штрафи та дає можливість телеканалам вимагати від провайдерів інтернет-зв’язку плати за трансляцію своїх телепередач; №3533 «Про заходи щодо стимулювання зовнішньоекономічної діяльності», який скасовує низку імпортних зборів.

13 друзів Гройсмана: чого чекати від Кабміну в 2017 році«Слово і Діло» дібрало найважливіші обіцянки членів українського уряду, які вони планують реалізувати в 2017 році.

Також набули чинності законопроекти №5130 (передбачає збільшення штрафів для підприємств, розміру щомісячних виплат ФОП, розширення повноважень Мінфіну, збільшення мінімальної зарплатні та обмеження максимальної пенсії), №5131 (передбачає перекладення частини витрат із центрального бюджету на місцеві) та 5368 (передбачає зміну податку на прибуток підприємств, на доходи фізосіб і ПДВ).

Крім того, з першого дня нового року діють поправки до Земельного кодексу щодо продовження мораторію на відчуження сільськогосподарських земель та закону «Про акціонерні товариства» щодо кворуму для проведення загальних зборів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал