Головою АП призначений Ігор Райнін із Харківської ОДА

Читать на русском
Президент висловив побажання, щоб Ігор Райнін зміг поширити успіхи своєї роботи в Харківській області на всю Україну.
Ігор Райнін

Головою Адміністрації Президента призначено колишнього очільника Харківської обласної держадміністрації Ігоря Райніна.

Відповідне розпорядження зробив Президент Петро Порошенко, передає «Слово і Діло».

«Я думаю, що це правильне рішення, коли представник східної області України очолює адміністрацію Президента як ефективний менеджер, який використовує весь свій досвід і в питанні проведення децентралізації, і в питанні ефективної реалізації того комплексу реформ, про які ми з Борисом Євгеновичем (Ложкіним – Ред.) та Ігорем Львовичем (Райніним – Ред.) говорили», – сказав Глава держави.

Президент висловив сподівання, що Райнін зможе поширити успіхи своєї роботи в Харківській області на всю Україну. При цьому Порошенко відзначив успішну роботу Райніна на посаді голови Харківської ОДА.

Ігор РайнінГлава Адміністрації Президента України
Райнін пообіцяв оптимізувати структуру апарату обласної адміністраціїСказано 21 лютого 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Нагадаємо, 3 лютого виповнився рік відтоді, як Ігор Райнін очолив Харківську область. За підсумками 2015 року очолюваний ним регіон посів четверте місце серед усіх областей України за соціально-економічним розвитком.

Рік тому «Слово і Діло» напередодні місцевих виборів запустило серію інфографік, присвячених аналізу рівня ефективності українських мерів і губернаторів. Райнін очолив рейтинг найвідповідальніших губернаторів України.

«Слово і Діло» зафіксувало 84 обіцянки Ігоря Райніна, 67 з яких він виконав. Коефіцієнт відповідальності колишнього голови Харківської ОДА – 80%. Із повним переліком обіцянок нового очільника АП можна ознайомитися на сторінці.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...