Над законопроектом про нульову декларацію працюватиме новостворена робоча група

Антикорупційний комітет Верховної Ради пропонує створити робочу групу з напрацювання законопроекту про нульову декларацію.
Фото з відкритих джерел

Антикорупційний комітет Верховної Ради пропонує створити робочу групу з напрацювання законопроекту про нульову декларацію.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради України, повідомляє «Слово і Діло».

«Членами комітету запропоновано створити робочу групу з напрацювання проекту закону про нульову декларацію, до складу якої увійдуть народні депутати – члени комітету з питань запобігання й протидії корупції та комітету з питань податкової та митної політики», – йдеться в повідомленні.

Ляшко не вказав свій Cadillac Escalade в декларації про доходиНародний депутат Олег Ляшко не вказав в декларації про доходи інформацію про походження свого Cadillac Escalade.

Зазначається, що члени антикорупційного комітету вважають, що робоча група має узгодити законодавчу ініціативу про нульову декларацію із законодавством у сфері притягнення до відповідальності за незаконне збагачення. Також виключити можливість будь-яких неузгодженостей між чинним антикорупційним законодавством, зокрема законом «Про запобігання корупції» та проектом про нульову декларацію.

Крім того, пропонується обов’язково передбачити термін набуття чинності вказаного законопроекту з 2018 року. Таким чином, не уникнуть відповідальності особи, які зобов’язані подати в 2016-2017 роках щорічні декларації про майно та доходи.

Нагадаємо, раніше експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» Гліб Канєвський розповів, що за «нульового декларування» чиновники не зобов'язані пояснювати походження статків.