Нардеп від «БПП» розповів, як Порошенко реагує на ініціативи Кононенка

28 березня 2016, 11:53

Звинувачення в корупції, які лунають на адресу соратника Порошенка Ігоря Кононенка, жодним чином не стосуються самого Президента
Олександр ГрановськийФото: Главком

Петро Порошенко часто не поділяє думку свого головного «комунікатора» з президентською фракцією «БПП» Ігоря Кононенком, який також є зв’язковим і з іншими політичними силами, представленими у Верховній Раді.

Про це в інтерв'ю «Лівому берегу» розповів народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» й права рука Кононенка Олександр Грановський, пише «Слово і Діло».

«Я б не хотів ставити тире між прізвищами Кононенка та Порошенка. Думаю, Президент, у більшості випадків, не поділяє думки Ігоря, що нормально та зрозуміло. По-іншому бути не може», – сказав нардеп.

НАБУ одночасно допитало Абромавичуса та Кононенка25 березня 2016, 09:04НАБУ одночасно допитало главу МЕРТ Айвараса Абромавичуса та нардепа від фракції «БПП» Ігоря Кононенка.

За його словами, Порошенко сам приймає та аналізує всі рішення, й далеко не завжди прислухається до думки інших. «Напевно, в силу якихось історичних обставин, Ігор може частіше за інших з ним зустрічатися. Чи може він впливати на Президента? Точно ні. Це абсурд. Коли Ігоря звинувачують у корупції, Президент тут ні до чого», – переконаний Грановський.

Політик також прокоментував скандал навколо відставки міністра економіки Айвараса Абромавичуса, який назвав головною причиною свого демаршу тиск із боку Ігоря Кононенка.

Грановський заявив, що якби Абромавичус ще й підтвердив свої звинувачення залізними фактами й доказами, Кононенко, з великою ймовірностю, пішов би з Ради так само, як це зробив Микола Мартиненко.

Читайте також: Луценко не вірить в успіх НАБУ щодо справи Кононенка

«Якщо слідство дійде хоч до якихось висновків і зробить публічну заяву, з якої стане зрозуміло, що підґрунтя для таких дискусій дійсно є, Ігор, думаю, прийме рішення. Чи буде це відмова від мандата, я не знаю. Не думаю, що це коректно в цій ситуації. Зараз я жодних доказів, що підтверджують слова пана Абромавичуса, не бачу», - резюмував нардеп.

Матеріали за темою

Розділ: Політика