Пітєніна Катерина

Конференція YES – майданчик для нездійсненних обіцянок українських політиків

Форум Ялтинської європейської стратегії – майданчик не тільки для цікавих обговорень, але і для гучних обіцянок українських політиків.

Неупереджено про обіцянки Порошенка: що встиг виконати і провалити президент за 5 років на посаді

Обіцянки Петра Порошенка – це не лише успіх у набутті безвізу та провал із завершенням АТО за лічені дні. Якщо хочеться об’єктивної картини, варто розкласти на обіцянки всю його діяльність за 5 років і перевірити, з чим він впорався, а з чим – ні.

Досить таврувати людей «зрадофілами»: як підвищити рівень політичної дискусії

Шеф-редактор Слова і Діла Катерина Пітєніна про необхідність вести конструктивний діалог про політику.

«Кривава Мері». Хто стоїть за вбивством менеджера «Укрспирту»?

У зв’язку з тим, що редакція порталу не отримала документів на підтвердження викладеної в статті спірної інформації, з метою усунення суперечностей навколо зазначеного матеріалу, було прийнято рішення про його виключення з матеріалів сайту.

Чіпляємось до слів, пане міністре

Безвізовий режим у 2016 році, електронна митниця і зниження смертності від серцево-судинних захворювань – чого тільки не пообіцяєш заради підвищення рейтингу. Головред «Слова і Діла» Катерина Пітєніна про те, чому політикам не варто обіцяти того, чого вони не можуть виконати.

Журналісти, що зберігають таємниці. Чого нам треба навчитися в німців?

Головний редактор «Слова і Діла» Катерина Пітєніна вирушила до Німеччини, щоб зрозуміти, чому німецька преса завжди так добре обізнана у внутрішньо- й зовнішньополітичних справах. Своїми спостереженнями вона вирішила поділитися з читачами порталу.