Машай Богдан

Драконівські методи: як Китай взяв під контроль коронавірус

Стримати поширення коронавірусу Китаю допомогли найжорсткіший карантин в історії людства і тотальний контроль населення за допомогою технологій.

Поїзд далі не їде: чому Європа знову опинилась перед загрозою міграційної кризи

ЄС знову зіткнувся зі своїм головним геополітичним кошмаром останніх п'яти років – можливим посиленням неконтрольованого потоку мігрантів.

Коронавірус: (не)такий страшний, як його малюють

Коронавірусом з Китаю заразилися понад 82 тисячі особи в усьому світі, майже 3 тисячі – померли. Що потрібно знати про хворобу, як вона передається та які її симптоми.

Паспортний контроль: як депутати хочуть узаконити подвійне громадянство

Володимир Зеленський подав законопроект, в якому пропонує де-факто узаконити подвійне громадянство в Україні.

«Okay, Google»: чи підуть IT-гіганти з українського ринку через оподаткування

В Україні пропонують обкласти податком доходи Google, Netflix, Amazon і сотень інших іноземних компаній від продажів цифрових товарів і послуг.

Ні обіцянок, ні пробачень: чому МВФ не поспішає з новими кредитами для України

Місія МВФ другий раз за останні три місяці залишила Україну без конкретних домовленостей щодо параметрів майбутньої програми співпраці.

Біткоїн у законі: переваги та ризики легалізації криптовалют

У Раді зареєстрували законопроект про криптовалюту, який може створити передумови для початку роботи в Україні легального ринку електронних активів.

Бюджет-2020: не такий, як хотілося б

Держбюджет-2020 року, запропонований до другого читання, не передбачає різкого зростання доходів і витрат, ВВП або соціального забезпечення громадян.

Наука проти стереотипів: що заважає узаконити медичну марихуану в Україні

Легалізація медичної марихуани в Україні зараз не на часі, вважає влада. Незважаючи на те, що позитивний терапевтичний ефект засобів з вмістом екстрактів марихуани – аксіома в сучасному медичному світі.

Каталонія у вогні: урок іспанської кризи

Тисячі жителів Каталонії тиждень поспіль протестують на вулицях Барселони. Причина – рішення Верховного суду Іспанії заарештувати організаторів референдуму про незалежність регіону в 2017 році.