Турчинов не виключає завтрашнього штурму Верховної Ради

Читать на русском

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов вважає, що останнє засідання ВР, яке пройде завтра, 14 жовтня, може супроводжуватися «штурмами і облогами» будівлі парламенту.

Про це йдеться в коментарі Турчинова, текст якого передано УНІАН його прес-службою, інформує «Слово і Діло».

Зокрема спікер упевнений, що Верховна Рада в останній день своєї роботи зможе прийняти всі необхідні рішення, якщо їй не заважатимуть «бажаючі підняти свій виборчий рейтинг штурмами і облогами парламенту».

Турчинов також зазначив, що завтра відбудеться розгляд «дуже важливих для країни рішень, і є всі можливості мобілізувати народних депутатів і забезпечити їх прийняття».

«Це і питання боротьби з корупцією, і багатостраждальний, але дуже важливий закон про прокуратуру, і закон про боротьбу з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, це і питання соціального захисту наших громадян і багато інших законопроектів», - пояснив він.

У той же час, на думку Турчинова, це засідання буде проходити на піку виборчих перегонів, у зв'язку з чим буде «багато бажаючих підняти свій рейтинг черговими штурмами і облогами парламенту». При цьому спікер підкреслив, що для подібних дій немає ніяких підстав і мотивації, «окрім бажання заробити ще піввідсотка рейтингу на популізмі і удаваному радикалізмі».

«Парламент здатний ефективно працювати і приймати рішення навіть в останні дні своєї роботи, єдине - йому не потрібно заважати. Спроби блокування або зриву засідання будуть мати лише один наслідок - зрив прийняття таких необхідних для країни рішень», - резюмував голова ВР.

Нагадаємо, 7 жовтня Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за президентський законопроект про створення Антикорупційного бюро. Крім того, в першому читанні народні депутати також прийняли проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та публічних діячів», який зобов'яже будь-які суб'єкти господарської діяльності розкривати інформацію про реальних власників.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: