Мусій почав перетрушувати кадри в МОЗ

Читать на русском

Міністр охорони здоров'я Олег Мусій заявив про початок переформатування складу позаштатних спеціалістів медичної сфери.

«Зараз опрацьовується положення про конкурсну комісію, і найближчим часом буде проведено конкурс на заміщення посад головних позаштатних спеціалістів МОЗ України», – цитує Мусія прес-служба МОЗ, передає «Слово і Діло».

За його словами, головним критерієм відбору стане успішна презентація програми розвитку того чи іншого напрямку в охороні здоров'я. Крім того, Мусій підкреслив, що від правильного добору фахівців залежатиме раціональність витрачання бюджетних коштів, оскільки ці люди формують номенклатуру та техніко-економічне обгрунтування.

Також міністр додав, що процедура формування кадрів пов'язана зі зміною принципів проведення Міністерством охорони тендерних процедур та переходом до максимально відкритих і чесних державних закупівель медикаментів та виробів медичного призначення.

30 квітня Олег Мусій заявив, що його відомство готове до обговорення та напрацювання способів боротьби з корупційними схемами, відкатами та іншими діями, що підпадають під кримінальну відповідальність.

Раніше, 27 лютого, міністр охорони здоров'я запевнив, що серед вищого та середнього керівництва МОЗ буде проведена народна люстрація.

19 травня Мусій заявив, що будівництво нової сучасної європейської системи охорони здоров'я на принципах і засадах ВООЗ є пріоритетним напрямком роботи уряду.

Нагадаємо, Олег Мусій з 27 лютого – міністр охорони здоров'я України. В системі «Слово і Діло» зафіксовано 22 обіцянки Мусія, серед яких обіцянка не урізати зарплати медикам і продовжити реформу охорони здоров'я.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...