Столтенберг анонсував участь Зеленського у саміті НАТО

Президент України Володимир Зеленський візьме участь у саміті НАТО, який відбудеться 11-12 липня у Вільнюсі.

Про це повідомив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг під час пресконференції.

За його словами, Зеленський буде присутній на інавгураційному засіданні нової Ради Україна-НАТО.

«Президент Зеленський приєднається до нас на зустрічі інавгураційної Ради. Ми створюємо цю платформу не лише для консультацій, а й для ухвалення рішень. Там ми зберемося як рівні партнери для вирішення проблем безпеки», – сказав Столтенберг.

Варто зазначити, що до цього моменту було неясно, чи поїде Зеленський у Вільнюс. Так, на початку червня президент заявляв, що не бачить сенсу у можливій поїздці, якщо союзники України не будуть готові прийняти конкретний документ про перспективи членства та гарантії безпеки.

А кілька днів тому в Офісі президента заявили, що участь українського лідера у саміті залежатиме від ситуації на фронті.

Раніше генсек Столтенберг розповів, які рішення щодо України планує ухвалити НАТО на липневому саміті.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО